0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beat göndermeden önce, BeatPazarı kalite standartlarını incelemek için tıklayınız
0

GİRİŞ

YAP

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. Beatpazari.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir

#TR - Kullanım Şartları

MARKALAR, FİKRİ MÜLKİYET, TELİF HAKLARI

Beatpazari.com sitesinde bulunan tüm materyallerin tüm hakları yükleyici, yapımcı, satıcı sıfatları taşıyan kişilere aittir. Beatpazari.com web sitesinde yayımlanan içerikler (logolar, markalar, bilgiler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.  Kullanıcı Web site dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel ve sair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Beatpazari.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.  Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;  Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.  Siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte kaynak ifadesi eklenmeden kullanılamaz.  Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

Beatpazari.com herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş sürüm bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, müşteri, satıcı, üretici, yayınlayıcı, sanatçı, menajerler için mevcut sürüm ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERE VERİLEN BAĞLANTILARA (LİNK) DAİR

Beatpazari.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde beatpazari.com ile hiçbir kontrolü olmadığı için, bağlantıların gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Tüm kullanıcıların beatpazari.com ile  herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

KULLANICI BİLGİLERİ HAKKINDA

Beatpazari.com sitesinde; tüm kullanıcıların (alıcı ve satıcı) satışa sunabileceği ürünler için  formları (yüklemeler) yer aldığı bölümler(kategoriler)  yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu yüklemeler sözleşme dışı kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün alma ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri bulunma hakları yoktur.

MATERYALLERİ SATMA, SATIN ALMA VE HİZMET ÜCRETLERİ

BeatPazari.com üzerinden yapılan tüm işlemlerde aşağıda belirtilen işlem ve eylemlerin gerçekleştirilmesi yasaktır. Belirtilen eylem ve işlemlerin gerçekleştirilmesi halinde BeatPazari.com bir zarara uğrar veya 3. Kişinin uğradığı zararı gidermek zorunda kalırsa; bu eylem ve işlemleri gerçekleştirenler BeatPazari.com’un zararını gidermekle yükümlüdürler. BeatPazari.com bu eylem ve işlemleri gerçekleştiren üyenin üyeliğine bildirimsiz olarak derhal son verebilir.

- Yanlış veya başkasının ismiyle üye olmak, yanlış veya yanıltıcı kişisel bilgiler,
- Başka birinin hesabını izinsiz kullanmak;
- Başka birinin yerine geçmek veya yanlış bir isimle (tanınmış sanatçı, yapımcı vs.) üyelik gerçekleştirmek;
- Herhangi bir materyalin fiyatını manipüle etmek, ya da diğer kullanıcıların materyal girişlerine müdahale etmek;
- BeatPazari.com içeriğini kopyalamak, değiştirmek veya izinsiz yaymak;
- BeatPazari.com’un bütününü veya herhangi bir bölümünü bozmak, değiştirmek, tersine mühendislik yapmak amacıyla kullanmak;
- BeatPazari.com’un, makul olmayan veya sisteme orantısız derecede büyük yük getiren şekilde erişim sağlamaya çalışmak.

BeatPazari.com üyeliği tamamen ücretsizdir. Tüm kullanıcılar BeatPazari.com üzerinden dilediği materyalleri dinlemekte özgürdür. Kullanıcılar, BeatPazari.com üzerinden satışa sunduğu her materyal için bir hizmet bedeli öder. Bu bedel -şu an için- belirtilen fiyat bedelinin %10’udur.

GÖNDERİLEN MATERYALLER VE LİSANS

Tüm kullanıcılar için materyal satın alma ve satma, iki lisans grubundan birine tabidir;

STANDART LİSANS: İnternet yayını ve sahne performansları haklarına sahip olabilirisiniz. Televizyon ve Radyo yayınlarında kesinlikle kullanılamaz. Bandrollü CD bastırılamaz. Belirtilen haklar ihlal edildiği taktirde “Özel Lisans” ücreti yapımcı tarafından yasal olarak talep edilip, tüm hakları alınmalıdır. Lisans sorunlarından veya yayın takibinden beatpazari.com sorumlu tutulamaz.

ÖZEL LİSANS: Tüm haklara sahip olmanın yanı sıra, alınan “Özel Lisans” ürünün “BeatPazari.com” adresinden tamamen kaldırılmaktadır. Albüm veya Single çalışmalarınızda yapımcının ismine yer verilmelidir. Yasal olarak “Özel Lisans” sahibi dışında üçüncü kişiler veya “Standart Lisans”a sahip kişiler bu altyapıyı kullanarak standart lisans hakları dışında işlem yapamaz. Lisans sorunlarından veya yayım takibinden beatpazari.com sorumlu tutulamaz.

Materyaller BeatPazari.com satışa sunulması için, özel lisans koşullarına sahip materyallerin yüklenmesi söz konusudur. Satın almada her iki lisansın koşulları geçerli olup;  dosyalar BeatPazarı.com Yardım sayfalarında belirtildiği üzere gönderim sağlanmalıdır. BeatPazarı.com kontrolünde ise gönderilen dosyaların kontrolü sağlanıp, onaylandığı taktirde yayımlanır. Bu lisans koşulları kapsamında açıkça verilmeyen materyallere yönelik diğer tüm hakları üreticiye aittir.

KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ VE KORUNMASI

Bilgilerinizin toplanması ve kullanımıyla ilgili olarak “Gizlilik Sözleşmesi” ifşalarına bakın.

HAK VE SORUMLULUKLAR

Beatpazari.com sitesine bulunan içerikler formların doldurulmasından itibaren kontrol edilmekte,  güvenliği ve telif hakları ), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile kontrol edilip korunmaktadır. Ancak, web sitesi üzerinden satışa sunulan materyallerin fiyat hatalarından beatpazari.com sorumlu tutulamaz. Satışa sunulan ürünlerin detayları (fiyat, açıklama ve diğer özellikleri) dışında kategorisel her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir, satış veya bilgi hatasından dolayı beatpazari.com sitesine sorumluluk yüklenemez. Tüm Kullanıcılar,  yükledikleri tüm materyallerin, eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, çizgi, söz, şarkı, melodi, yorum gibi fikri eserlerin kendisine ait olduğunu veya onları kullanma, yayma, çoğaltma, umuma arz etme, ticaret mevkiine koyma vs konularda hak ve yetkileri olduğunu aksi durumlarda BeatPazari.com’a yönelik her türlü takip ve talepten bizzat sorumlu olduklarını kabul ve beyan ederler.

KULLANIM ŞARTLARI İHLALİ

Tüm kullanıcıların beatpazari.com ile ilgili yukarıda belirtilen şartlara ve yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, Kullanıcıyı yetkili makamlara bildirmek ve her türlü yasal tedbiri alma hakkına sahiptir. Yukarıda belirtilen maddelerden bir ya da bir kaçını ihlal eden kullanıcılar, bu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludurlar. Ayrıca bu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde BeatPazari.com’un kullanıcıya karşı bu koşullara uyulmamasından dolayı tazminat hakkı saklı olacaktır.

YETKİLİ HUKUK MERCİİ VE MAHKEMELER

BeatPazari.com’u kullanmakla, ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu ihtilafın kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın , ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası kanunlara tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar.

Please read this agreement carefully before your access to the Site or your use of the site. Visitors and users are obliged to use the access to the site or sites, must accept to be bound by the terms and provisions below. If you do not want to be bound by these terms and conditions, you can access the site or use the site and must stop immediately if you begin to use such a use. Beatpazari.com can always make changes to this agreement and these changes are immediately put into effect after the site won the modified contract. You agree to review the agreement periodically in order to be aware of these changes. Your continued access to the Site or Your continued use, you agree to the amended definitive agreement.

#EN - Terms Of Use

BRANDS, INTELLECTUAL PROPERTY, COPYRIGHTS

All rights of all materials on Beatpazari.com site belong to persons who have the titles of uploader, producer and seller. The contents (logos, brands, information and graphics) published on the Beatpazari.com website are protected by national and international laws and international agreements. The user shall not reproduce, copy, distribute, partially or completely, the products, information, all kinds of pictures, texts, icons, visual and audiovisual and other images, video clips, files, website, available on the website, by using online or any other method. It accepts and undertakes that it will not send it to Beatpazari.com directly and/or indirectly, either by these actions or by other means. All kinds of information and materials on the site; All or part of the Site cannot be used in a different way by revising, adding or changing a part of it. All kinds of information (written or visual) that can be obtained from the site cannot be used without adding a source statement in a size that can be easily seen. Registered trademarks, services, logos, etc. belonging to third parties or institutions in the expressions on the site. Warnings and brackets cannot be removed when quoting from the site.

CHANGING THE TERMS OF USE

Beatpazari.com reserves the right to change, add or renew these terms of use without giving any reason and without prior or subsequent notice. These pages contain the current and updated version. By using these web pages, the user agrees that it is limited to the current version for customers, vendors, producers, publishers, artists, managers.

REGARDING LINKS TO THIRD PARTY SITES

Beatpazari.com site may provide direct or indirect links to other sites. The purpose of these links provide information or ads. Since the user has no control with beatpazari.com over the sources of the links on the site, the user accepts that he is not responsible for the accessibility of the websites or resources to which the links point, and is not responsible for any content, advertisement, product or other material found on or obtained from these websites and resources. . All users are directly or indirectly responsible for any damage or loss caused or alleged to be caused by or in connection with beatpazari.com and any content, goods or services available on or through any website or resource. acknowledges that it is not indirectly responsible.

ABOUT USER INFORMATION

On the Beatpazari.com site; There are sections (categories) where forms (downloads) for products that all users (buyer and seller) can offer for sale. During the completion of these sections, users do not have the right to use profanity, threats, incitement, offensive words and illegal content and to harm the legal and personal rights of others. In addition, these downloads are prohibited from being copied or used as examples for reproduction purposes. Users do not have the right to buy a product or sell a service, to advertise for commercial purposes or to find similar ones using these pages.

FEES FOR SELLING, PURCHASE AND SERVICE OF MATERIALS

The following transactions and actions are prohibited in all transactions made through BeatPazari.com. If BeatPazari.com suffers a loss if the specified actions and transactions are carried out, or if the third person has to compensate for the damage; Those who carry out these actions and actions are obliged to compensate for the damage of BeatPazari.com. BeatPazari.com may terminate the membership of the member who performs these actions and actions immediately without notice.

- Subscribing under the wrong or someone else's name, false or misleading personal information,

- Using someone else's account without permission;

- Substituting for someone else or subscribing under a wrong name (known artist, producer, etc.);

- Manipulate the price of any material, or interfere with other users' material entries;

- Copying, modifying or distributing BeatPazari.com content without permission;

- use BeatPazari.com in whole or in part to disrupt, modify, reverse engineer;

- Attempting to access BeatPazari.com in an unreasonable or disproportionately heavy load on the system.

BeatPazari.com membership is completely free. All users are free to listen to the materials they want on BeatPazari.com. Users pay a service fee for each material they sell on BeatPazari.com. This price -for now- is 10% of the specified price.

SUBMITTED MATERIALS AND LICENSE

The purchase and sale of materials for all users is subject to one of the two license groups;

STANDARD LICENSE: You may own the rights to broadcast and stage performances. It cannot be used in television and radio broadcasts. A banded CD cannot be printed. If the specified rights are violated, the "Special License" fee must be legally demanded by the producer and all rights must be taken. Beatpazari.com cannot be held responsible for license issues or broadcast tracking.

PRIVATE LICENSE: In addition to having all the rights, the "Special License" obtained is completely removed from the "BeatPazari.com" address of the product. The name of the producer should be included in your album or single works. Legally, third parties other than the "Special License" owner or the people holding the "Standard License" cannot operate outside the standard license rights by using this infrastructure. Beatpazari.com cannot be held responsible for license issues or publication follow-up.

Materials For sale on BeatPazari.com, materials with special license terms are uploaded. The terms of both licenses are valid for the purchase; files must be submitted as specified in the BeatPazarı.com Help pages. Under the control of BeatPazarı.com, the sent files are published if they are controlled and approved. All other rights to materials not expressly granted under these license terms are reserved by the manufacturer.

PRIVACY AND PROTECTION OF PERSONAL INFORMATION

See the “Privacy Agreement” regarding the collection and use of your information.

RIGHTS AND RESPONSIBILITIES

The contents of the Beatpazari.com site are controlled after filling out the forms, security and copyrights), are controlled and protected by national and international laws and international agreements. However, beatpazari.com cannot be held responsible for the price errors of the materials offered for sale on the website. Apart from the details (price, description and other features) of the products offered for sale, it can make all kinds of categorical changes and innovations at any time. The beatpazari.com site cannot be held responsible for any sales or information errors that may arise from these changes. All Users declare that all the materials they upload, intellectual works such as actions, texts, videos, photos, slogans, pictures, cartoons, lines, words, songs, melodies, comments, belong to them or use, disseminate, reproduce, present them to the public, trade them. They accept and declare that they have rights and authorities on issues such as placing, etc., otherwise they are personally responsible for all kinds of follow-up and requests against BeatPazari.com.

VIOLATION OF TERMS OF USE

If it determines that all users are using beatpazari.com in violation of the above-mentioned conditions and the law, it has the right to notify the User to the competent authorities and to take all kinds of legal measures. Users who violate one or more of the above-mentioned items are personally liable for this violation, both criminally and legally. In addition, if the incident is referred to the legal field due to this violation, BeatPazari.com will reserve the right to indemnify the user for non-compliance with these conditions.

AUTHORIZED LEGAL AUTHORITIES AND COURTS

By using BeatPazari.com, they are deemed to have accepted that if a conflict arises, this conflict will be subject to national and international laws and international laws and will be resolved in accordance with these laws, regardless of conflict of laws rules.

Bitte lesen Sie diese Bedingungen aufmerksam, bevor Sie diese seite benutzen. Durch die Nutzung dieser seite erklären Sie Ihr Einverständnis, an diese Bedingungen gebunden zu sein. Wenn sie nicht an diese Bedingungen und Bestimmungen bunden sein möchten müssen sie an dieser Seite nicht zugreifen oder es nutzen, falls sie jedoch angefangen haben diese seite zu nutzen verlassen sie es. Beatpazari.com kann jeder zeit die nutzungsbedingungen ändern und somit gültigen die neue nutzungsbedingungen. Durch die kenntnis von diesen änderungen erklären Sie Ihr Einverständnis es periodisch zu überprüfen. Falls sie immer noch einen zugrief auf die seite habt und es nutzt akzeptieren sie diese neue änderungen

#DE - Nutzungsbedingungen

Nutzungsbedingungen

Bitte lesen Sie diese Bedingungen aufmerksam, bevor Sie diese seite benutzen. Durch die Nutzung dieser seite erklären Sie Ihr Einverständnis, an diese Bedingungen gebunden zu sein.

Wenn sie nicht an diese Bedingungen und Bestimmungen bunden sein möchten müssen sie an dieser Seite nicht zugreifen oder es nutzen, falls sie jedoch angefangen haben diese seite zu nutzen verlassen sie es. Beatpazari.com kann jeder zeit die nutzungsbedingungen ändern und somit gültigen die neue nutzungsbedingungen. Durch die kenntnis von diesen änderungen erklären Sie Ihr Einverständnis es periodisch zu überprüfen. Falls sie immer noch einen zugrief auf die seite habt und es nutzt akzeptieren sie diese neue änderungen.

Marken, Geistiges Eigentum, Urheberrechte

Alle rechte für die materialen die auf Beatpazari.com befinden gehören den hochlader, produzent und verkäufer. Veröffentlichten inhalte die auf Beatpazari.com befinden (Logos, Marken, Informationen und Grafiken) werden durch nationale und internationale Gesetze und internationale Konventionen geschützt. Der Benutzer ist in einverständnis dass er die Produkte, Informationen, Bilder, Texte, Symbole, Visuelle und Auditive Bilder, Videos, Dateien die auf dieser Seite finden teilweise oder vollständig nicht kopieren, vervielfachen und ausgeben kann. Sie können das alles online oder mit anderen methoden nicht schicken und im anderen aktionen gelangen. Sie akzeptieren damit das sie mit Beatpazari.com direkt und/oder indirekt nicht in Wettbewerb gelangen. Jedes information oder materiel, die ganze seite oder ein teil davon kann nicht mit überarbeiten, hinzufügen oder mit etwas ändern genutzt werden. Informationen die von der seite genommen wurden (schriftliche oder visuelle) kann man nur benutzten wenn man deutlich die quelle gebt. Die materielle die genommen wurden und dritte person oder institution logos, marken, warnungen haben kann nicht entfernt werden.

Änderung der Nutzungsbedingungen

Beatpazari.com hat das recht ohne ankündigung, ohne einem grund die Nutzungsbedingungen zu ändern, erneuren. In dieser seite findet sich das aktuelle ebenfalls das neue version. Mit der benutzung dieser seite akzeptiert der benutzer, kunde, verkäufer, produzent, verbreiter, künstler, manager das sie mit der aktuelle version zufrieden sind.

Links für Dritte Partei Seiten

In der seite können sie links zur anderen seiten geben das zweck dazu ist zu informieren oder werbung machen. Der Benutzer bestätigt damit das er für die inhalte des links, werbung, produkt oder andere materielle verantwortlich ist weil die quelle des links nichts mit beatpazari.com zu tun hat. Der Benutzer ist in Einverständnis das er die inhalte des links oder das dienst in den linken vetraut und somit angeblich verursachte verlust oder beschädigung direkt oder indirekt Beatpazari.com nicht verantwortlich ist.

Über Benutzerinformationen

Jeder benutzer (Käufer und Verkäufer) hat abschnitte (kategorien) wo sich formen finden (hochgeladenes) für die produkte das er verkaufen will. Während der erfüllung dieser felder

haben sie keine rechte schimpfworte, bedrohung, störende texte, illegale inhalte zu haben, schreiben oder gesetzlichen und persönlichen rechte jemand anderes zu verletzen. Hochgeladene dateien kann außervertraglich nicht kopiert und benutzt werden außerdem als beispiel für reproduzieren genutzt werden. Benutzer haben nicht die rechte diese seite als produkt kaufen, verkaufen zu nutzten außerdem werbung für kommerzielle zwecke zu machen.

Materiellen Verkaufen,  Kaufen und Servicegebühren

Folgende transaktion und aktionen sind verboten auf Beatpazari.com. Falls der Realisierung des angegebene Aktionen und Transaktionen kann Beatpazari.com schaden erleiden und somit derjenige der das schaden verursacht hat ist verantwortlich für die behebung der schäden. Beatpazari.com hat somit das recht diejenigen benutzer zu löschen.

-Mit falschen  oder mit dem namen jemand anderem registrieren ebenfalls ungenaue oder irreführende persönliche daten nutzen
-Unbefugte Nutzung des Kontos einer anderen Person
-Jemand anderen imitieren und somit registrieren (Berühmte Personen, Produker)
-Preis einer materiel manipulieren oder bei der materiel hochladen einmischen
-Beatpazari.com inhalt kopieren, ändern oder verbreiten
-Beatpazari.com als gesamtheit oder ein teil davon ändern, beschädigen, als was anderes benutzen
-Zugang zu BeatPazari.com als in einer Weise, die zu einer unvernünftigen oder unverhältnismäßig großen Belastung folgt erhalten

BeatPazari.com registrierung ist vollkommen kostenlos. Jeder benutzer kann die materiellen auf BeatPazari.com freiwillig hören.Für jedes materiell die auf BeatPazari.com verkauft werden soll muss derjenige ein service-gebühr bezahlen, dieser preis ist für den moment %10 der angegebene preis.

Eingereichte Materiellen und Lizenz

Das material für alle Benutzer zu kaufen und zu verkaufen gehört zu einer der von zwei Lizenzgruppen;

Standard Lizenz: Sie können die Rechte zur Veröffentlichung im Internet-und Bühne auftritte haben. Es kann nicht im Fernsehen und Radiosendungen verwendet werden. CD’s kann nicht geschrieben werden. Wenn der angegebene Rechte verletzt wurde müsste der producer das "Privat Lizenz" preis gesetzlich fordern. Wegen lizenz problemen oder broadcasten kann BeatPazar.com nicht haftbar sein.

Privat Lizenz: Neben all der Rechte kann ein "Privat Lizenz" Produkt von BeatPazari.com entfernt werden. Das album oder singles sollte den Namen der producer haben. Rechtlich die leute die keinen “Privat Lizenz” haben können nur die “Standard Lizenz” bedingungen füllen. Wegen lizenz problemen oder broadcasten kann BeatPazar.com nicht haftbar sein.

Um diese materiellen auf BeatPazari.com zu verkaufen müssen sie ein “Privat Lizenz” besitzen. Die bedingungen für jede lizenz muss gültig sein; die dateien müssen die bedingungen erfüllen die auf der “Hilfe” seite finden somit es hochgeladen kann. Wenn diese bedingungen erfült werden veröffentlicht BeatPazari.com diese materiellen. Alle andere dinger die nicht spezifiziert wurden und somit auch  die lizenz davon gehört den hersteller.

Datenschutz und Schutz Persönlicher Informationen

Für weitere informationen gucken sie die seite “Datenschutzbestimmungen” an.

Rechte und Pflichten

Materielle die auf BeatPazari.com finden werden nach der erfüllung der forman kontrolliert. Sicherheit und Urheberrechte davon werden kontrolliert und geschützt durch nationale und internationale Gesetze und internationale Konventionen. Allerdings fehler bei der Preis für die Materialien die zur Verfügung über die Website steht kann BeatPazari.com nicht haftbar sein. Die details des zum Verkauf angebotenen Produkte (Preis, Beschreibung und andere Eigenschaften) können jederzeit gändert werden und somit auch die kategorie davon. Aufgrund dieser änderungen könnten falsche Verkaufs oder Informationsfehler auftreten das beatpazari.com nicht verantwortlich ist. Alle Benutzer die Materiellen hochladen wie  zum beispiel Aktion, Text, Video, Foto, Slogan, Bild, Karikatur, Linie, Wort, Lied, Melodie, geistige Werke wie zum Beispiel Kommentare bestätigt dass es Ihnen gehört. Wegen der rechtliche schritte gegen BeatPazari.com die bei der Verbreitung, Vervielfältigung verursacht wurden ist der Benutzer verantwortlich.

Verstoß gegen Nutzungsbedingungen

Alle Benutzer die oben genannten Bedingungen nicht erfüllen und gegen die regeln Verstoßen hat Beatpazari.com das recht rechtliche maßnahmen zu nehmen. Benutzer die gegen die oben genannten Materialien sind, sind persönlich verantwortlich für Verstöße gegen Straf-und Zivilrecht. Auch aufgrund dieser Verletzung, die das Ereignis aufgezeichnet wurden hat BeatPazari.com das recht die Benutzer bei Nichteinhaltung dieser Bedingungen auf Entschädigung.

Die Zuständigen Strafverfolgungsbehörden und die Gerichte

Im Falle eines Rechtsstreits durch nutzung BeatPazari.com bestädigen die benutzer durch nationalen und internationalen Gesetze und unterliegen den internationalen Gesetzen dass diese probleme gelöst werden soll.

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.