0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beat göndermeden önce, BeatPazarı kalite standartlarını incelemek için tıklayınız
0

GİRİŞ

YAP

BeatPacks Satış/Kullanım Şartları

BeatPacks Satış/Kullanım Şartları

BeatPacks, beatmakerlar tarafından hazırlanmış olan içeriğinde tekli yerine birden fazla beat barındıran bir koleksiyondur. Beatmakerların hazırlamış olduğu bu beat paketleri belirli bir tarzda veya farklı farklı müzik tarzlarında olabilir. Çeşitli farklı tür ve tarzları içerebilirler ve genellikle çok yönlü olacak şekilde tasarlanırlar.

BeatPacks (Beat Paketleri) Avantajları Nelerdir?
BeatPacks (Beat Paketleri) kullanmanın en büyük avantajlarından biri, tek tek beat satın almaktan çok daha uygun fiyatlandırılmış olabilmesidir. Diğer avantajı da size aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir seçenek yelpazesi sunabilmeleridir. Genel olarak müziklerine yeni sesler ve tarzlar eklemek isteyen sanatçılar için yararlı bir yoldur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli beatler ve uygun fiyatlar ile bütçenizi zorlamadan müziğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir.
BeatPacks (Beat Paketleri) Lisans Türü
BeatPacks (Beat Paketleri)'de yer alan tüm beatler hiç bir şekilde daha önce lisanslanmamış olmalıdır. Tüm BeatPacks (Beat Paketleri) özel lisans olarak nitelendirilir, tek fiyatlandırma yapılır ve sadece bir sanatçıya (alıcıya) satılabilmektedir. Satış yapıldıktan sonra satışı yapılan BeatPack (Beat Paketi) tarafımızdan BeatPazarı'ndan tamamen kaldırılır.
BeatPacks (Beat Paketleri) İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
Farklı beatmakerlar arasında değişiklik gösterebileceğinden paketin hüküm ve koşullarını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. BeatPacks (Beat Paketleri) aynı tekil beatlerde olduğu gibi kanalları ile birlikte satılabilir. Fiyatlandırma buna binaen farklı olabilir.
BEATPACKS (BEAT PAKETLERİ) SATIŞ/KULLANIM SÖZLEŞMESİ

1. GİRİŞ

Bu BeatPack (Beat Paketi) Satış/Kullanım Sözleşmesi ("Sözleşme"), aşağıda belirtilen şartlar ve koşullar dahilinde müşteri ("Alıcı") ile [BeatMaker'ın İsmi/Şirketi] ("Satıcı" olarak anılacaktır) arasında yapılmıştır. Bu Sözleşme, BeatPack içeriğinin kullanımı/satışı ve lisanslanması ile ilgilidir.

2. LİSANS

a. Satıcı, aracı kurum olan BeatPazarı vasıtası ile Alıcı'ya özel bir lisans verir ve BeatPack içeriğini (Beat'ler) kullanma/satınalma hakkı sağlar. Bu lisans, sadece Alıcı tarafından ve yalnızca Alıcı'nın yasal müzik projeleri için kullanılabilir.
b. BeatPack içeriği, Alıcı tarafından ticari projelerde kullanılabilir. Ancak, BeatPack içeriği yalnızca bir defa lisanslanabilir ve bu lisans, Alıcı tarafından devredilemez.

3. TELİF HAKLARI

a. BeatPack içeriği, telif hakkı ile korunur ve Satıcı tarafından satış ibrazı sırasında aracı kurum olan BeatPazarı'na devretmiş olur. Alıcı, BeatPack içeriğini satın alarak, bu telif haklarını kabul eder ve ihlal etmeme taahhüdünde bulunur.
b. Alıcı, BeatPack içeriğini değiştirme, yeniden dağıtma veya yeniden satma hakkına sahiptir.

4. SATIN ALMA VE İADE POLİTİKASI

a. BeatPack satın alındıktan sonra geri iade edilemez. Alıcı, satın alma işlemi sırasında BeatPack içeriği hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunu kabul eder.

5. GARANTİ VE SORUMLULUK REDDİ

a. BeatPack içeriği "olduğu gibi" sunulur ve herhangi bir garanti, açık veya zımni, dahil olmaksızın satılır. Satıcı ve aracı kurum BeatPazarı, BeatPack içeriğinin herhangi bir amaç için uygunluğunu garanti etmez.
b. Satıcı ve aracı kurum BeatPazarı, BeatPack içeriğinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarardan sorumlu değildir. Alıcı, BeatPack içeriğini kullanırken kendi sorumluluğunu kabul eder.

6. DEĞİŞİKLİKLER VE İPTAL

BeatPazarı, bu Sözleşme'yi herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler, yayınlandıkları anda yürürlüğe girecektir.

7. UYGULANACAK HUKUK

Bu Sözleşme, [Satıcı'nın Ülkesi/İli] hukuku tarafından düzenlenir ve yorumlanır. Taraflar, bu Sözleşme ile ilgili anlaşmazlıkların [Satıcı'nın Ülkesi/İl]'deki mahkemelerde çözüleceğini kabul eder.

Bu Sözleşme, aracı kurum BeatPazarı tarafından satış sonrası Alıcı'ya gönderilen BeatPacks(dosyalar) ile tamamlanır. Taraflar arasındaki tam anlaşmayı ve bu konuyla ilgili tüm önceki sözleşmeleri geçersiz kılar.

Alıcı, bu Sözleşme'yi okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak kabul edilir. Taraflar arasındaki tam anlaşma olarak, bu Sözleşme her iki taraf için bağlayıcıdır ve tarafların bu Sözleşme'yi ihlal etmesi durumunda yasal sonuçlar doğurabilir.

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.