0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beat göndermeden önce, BeatPazarı kalite standartlarını incelemek için tıklayınız
0

GİRİŞ

YAP

Kalite Standartları

Kalite Standartları

Kabul Edilen İçerik ve Kalite Standartları

BeatPazarı platformunda yayınlanmak üzere sunulan tüm beatler, beatpacks (beatpaketleri), stok müzikler, altyapılar aşağıdaki koşullara uymalıdır.

1. Mix Kalitesi: Satıcı, (Beatmaker) tarafından sunulan beatler, beatpacks (beatpaketleri), stok müzikler, altyapılar yüksek kalitede olmalıdır. İyi bir ses mühendisliği ve mix kalitesi sunumları daha çekici hale getirir.

2. Sample Kullanımı: Satıcı, (Beatmaker) Telif hakkıyla korunan örneklerin kullanımından kaçınılmalıdır. Kullanılan örneklerin yasalara uygun olması gerekmektedir.

3 Çalıntı Beatler: Satıcı, (Beatmaker) tarafından sunulan  beatler, beatpacks (beatpaketleri), stok müzikler, altyapılar çalıntı olmamalıdır. Herhangi bir telif hakkı veya fikri mülkiyet hakkı ihlali kabul edilmeyecektir.

3.1 Bu durum Beatpack'ler içerisinde herhangi bir beatte tespit edildiğinde tüm BeatPacks reddedilecektir/yayınlanmayacaktır.

4. Esinlenme - İlham alma: Bu durumlarda ise, telif hakkı sorumluluğu beatmaker'a ait olmakla beraber satış tespit edildiği taktirde durdurulur.

5 Süre Uzunluğu: Beatler, beatpacks (beatpaketleri) en azından bir şarkı boyutunda süreye sahip olmalıdır. (Örneğin, 2 dakika 20 saniyeden kısa olmamalıdır). Stok müzikler, altyapılar için reklam veya alternatif fon müzikleri bu gerekliliğe dahil değildir.

6. Detay Bilgileri: Satıcı, (Beatmaker) tarafından sunulan  beatler, beatpacks (beatpaketleri), stok müzikler, altyapılar detaylı bilgiler içermelidir. Bu, alıcıların içeriği doğru bir şekilde anlamalarına yardımcı olmalıdır. (Örneğin, BPM, KANAL TÜRÜ, BITRATE, SÜRE gibi..)

7. Beatmaker Tag Kullanımı: Satıcı, (Beatmaker) tarafından sunulan tüm ürünler, beatler, beatpacks (beatpaketleri) tag kullanımı serbesttir. Lakin bu satışlarınızı etkileyebilir. Eğer Alıcı (Sanatçı) beatmaker tag'ı istemediği taktir de bu durum Satıcı, (Beatmaker)'de bildirilir ve kabul edip etmemek Satıcı, (Beatmaker)'a aittir.

8. Ses Kalitesi: Satıcı, (Beatmaker) tarafından sunulan tüm ürünler, kulaklara hoş gelen ve profesyonelce tasarlanmış bir ses kalitesine sahip olmalıdır.

9. Amatör İşlerin Kabul Edilmemesi: BeatPazarı platformu, profesyonel ve yüksek kalitede işlere odaklanır. Amatör veya düşük kaliteli içerikler kabul edilmemektedir.

10. Yayınlanma Süresi ve Onay: Yüklenen projelerinizin BeatPazarı platformunda yayınlanabilmesi için belirli bir inceleme süresi gerekebilir. Yayınlanmayan projelerin, kaliteli ve profesyonel projelerle tekrar denemeniz önerilir. Projelerinizin, onaylanıp/onaylanmadığı tarafınıza sistem tarafından e-posta yoluyla bildirilmektedir. 

Bu şartlar ve koşullar, BeatPazari platformunun kullanıcıları ve içerik oluşturucuları arasındaki ilişkiyi düzenler. Bu kurallara uymak, platformun güvenilirliğini ve kalitesini korumamıza yardımcı olur. 

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.