0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beat göndermeden önce, BeatPazarı kalite standartlarını incelemek için tıklayınız
0

GİRİŞ

YAP
VST-PLUGIN 5.08.2023 14:30:44

Ücretsiz Audio Filter Plugin: Filtron

Ücretsiz Audio Filter Plugin: Filtron

Polyverse Music , yüksek kaliteli, ücretsiz bir ses filtresi eklentisi olarak tanımladıkları Filtron'u tanıttı. Polyverse Music CEO'su Assaf bize şunları söyledi: "Supermodal'dan sonra Filtron, Polyverse Filtre Üçlemesindeki ikinci filtredir. Bu lezzetli müzikal filtreyi yaratıcı topluluğa ücretsiz olarak sunmaktan heyecan duyuyoruz."

Filtron, düşük geçiş, bant geçişi ve yüksek geçiş arasında sorunsuz geçiş yapabilen 12dB durum değişkenli bir filtredir. 11'e kadar çıkabilen rezonans seviyeleri ile kendi kendine salınım yeteneğine sahiptir. Filtron ayrıca, dolgun sesli bir dahili doygunluk algoritmasına ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki moda sahip cızırtılı bir post overdrive'a sahiptir: soğuk ve sıcak.

Filtron'un parametreleri, Gatekeeper gibi CV oluşturucular tarafından yan zincir aracılığıyla modüle edilebilir. Bir stereo çiftindeki her kanal, ayrı bir modülasyon kaynağı olarak ele alınır ve stereoya bölünebilir. Filtron ayrıca ses hızı modülasyonu için optimize edilmiştir.

Filtron, VST2, VST3, AU ve AAX formatlarında mevcuttur ve bu da onu Ableton Live, Logic, Pro Tools, Cubase, Reason ve Studio One gibi çeşitli ana bilgisayar uygulamalarıyla uyumlu hale getirir. Windows 7 ve üzeri, ayrıca Mac OS X 10.13 ve üzeri (intel ve apple silikon) ile 64 bit bulut sunucularında kullanılabilir.

Polyverse Music, Filtron'un piyasaya sürülmesine ek olarak yaz indirimini de duyuruyor. 1 Ağustos - 15 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında müşteriler, çeşitli popüler eklentilerde ve bir çift pakette %33'e varan indirimden yararlanabilir.

İndirmek için tıklayınız.

 

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.