0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beat göndermeden önce, BeatPazarı kalite standartlarını incelemek için tıklayınız
0

GİRİŞ

YAP
VST-PLUGIN 20.03.2024 14:10:54

Polyverse, Filterverse'e erken erişimi duyurdu

Polyverse, Filterverse'e erken erişimi duyurdu

Polyverse, ücretsiz filtre eklentisi Filtron'un piyasaya sürüldüğünü duyurduğunda, bunun 'filtre üçlemesindeki' ikinci teklifi temsil ettiğini ve daha önemli Supermodal'a ( SOS Mayıs 2023'te burada incelenmiştir ) paketlenmiş bir alternatif eklediğini söylediler. Şimdi şirket, şu anda halka açık beta olarak sunulan, çok yönlü bir çoklu mod teklifi olan Filterverse'ün yakında yayınlanacağını duyurdu.

Yeni eklenti, her biri titiz mühendislik ve titiz testlerin sonucu olan geniş bir filtre türleri koleksiyonuyla yüklü olarak gelir; geleneksel çeşitler yenilikçi yeni tasarımlarla birleştirilir ve modların çoğu kendi kendine salınım ve doygunluğa sürüklenme yeteneğine sahiptir. Kullanıcılar, özel bir Yönlendirme sekmesi aracılığıyla seri ve paralel seçeneklerin yanı sıra ikisinin bir kombinasyonuyla aynı anda en fazla üç filtre türünü yükleyebilir. Yüklenen her filtre ayrıca kendi kuru/ıslak dengesi, kaydırma, kutup değiştirme ve Orta Taraf işleme parametreleriyle donatılmıştır.

Çok sayıda modülasyon da sunuluyor: Düzenlenebilir bir sıralayıcı/LFO işlevine bir ADSR zarf takipçisi, bir Rastgeleleştirici, bir Pitch Dedektörü, bir MIDI/CV girişi ve bir ses hızı osilatörü eklenir. Bu yeterli değilse, Polyverse'nin imzalı Meta Knob kontrolü, tek bir hareketle birden fazla parametrenin kontrol edilmesini mümkün kılar ve kaynaklar birbirlerini çapraz modüle edebilir, bu da meraklı ses tasarımcıları için çok çeşitli olanaklar sunar.

Şirket, eklentinin her yönünün dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirecek şekilde tasarlandığını ve sezgisel GUI'nin menülerde gezinme ihtiyacını ortadan kaldırırken net görsel geri bildirim sunduğunu söylüyor.

“Polyverse her zaman kullanıcılarının öncelikli olarak yaratıcılığa odaklanmalarını sağlamaya çalıştı. Filterverse, Polyverse Filtre Üçlemesi'nde Supermodal ve Filtron'dan sonra üçüncü sırada yer alıyor. Filtre eklentisini tamamen yeniden tasarladığımıza inanıyoruz ve aynı zamanda filtre fikrini, sevilen bir synthesizer veya gitar kadar hızlı bir şekilde ulaşılabilecek gerçek bir müzik aracına dönüştürdüğümüze inanıyoruz." - Assaf Dar Sagol, Polyverse'nin kurucusu

Filterverse, Windows 7 veya üzerini çalıştıran PC'lerde ve macOS 10.13 ve üzerini çalıştıran Mac'lerde desteklenir. VST3, VST3, AU ve AAX eklenti versiyonları mevcuttur.

Daha fazla bilgi: Polyverse 

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.