0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beat göndermeden önce, BeatPazarı kalite standartlarını incelemek için tıklayınız
0

GİRİŞ

YAP
VST-PLUGIN 11.02.2024 19:17:13

BPB - Dirty Filter - Free VST Plugin

BPB - Dirty Filter - Free VST Plugin

Dirty Filter, Bedroom Producers Blog tarafından tasarlanan eğlenceli, ücretsiz bir tüp distorsiyon eklentisidir . Sürüş düğmesi sıfıra ayarlandığında şeffaf bir filtre görevi görür. Ancak bu eklentiden en iyi şekilde yararlanmak için sürücüyü biraz daha yukarı itmeniz gerekiyor!

Filtrelerin kendileri 20 Hz ile 20 kHz arasında bir aralığa sahip yüksek ve alçak geçişlerdir. Ayrıca her birinin 12, 24, 36 veya 48 dB/oct'a ayarlanabilen ayarlanabilir bir eğimi vardır. Bu distorsiyonu ayarlamak için bir miks kontrolü ve çok önemli sürücü kontrolü mevcuttur.

Eklenti, analog tüp devresini taklit eder ve ürettiği distorsiyon son derece çok yönlüdür. BPB'nin kendileri, eklentinin 'ince tüp doygunluğundan dünyayı sarsan ses tahribatına' kadar uzanan bir aralığa sahip olduğunu tanımlıyor. Dirty Filter, bas hatlarına, synth'lere veya vokallere cesaret katarak aynı derecede rahattır.

Distorsiyon ve filtreleme kombinasyonu aynı zamanda parçanızdaki davullar veya yapılar üzerinde de inanılmaz derecede etkili olabilir. Distorsiyonun hoş ve sıcak bir sesi vardır ancak bastığınızda gerçekten agresif sesler yaratabilir. Aşağıdaki video, Kirli Filtre'yi çalışırken gösteren, nelerin başarılabileceğine dair gerçekten güzel bir taslak sunuyor:

BPB Dirty Filter 32 ve 64 bit uyumludur ve Mac veya PC için AAX, VST2, VST3 ve AU formatlarında mevcuttur.

İndirmek için: Bedroom Producers Blog 

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.