0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmakerlar, BeatBeattle'a katılmak için önceden onaylı satışta beatiniz olmalıdır.
0

GİRİŞ

YAP
Haber 20.11.2023 22:07:54

Tyler The Creator: Müzik yayınlamaya yeniden Cuma günleri değil, Salı günleri olmalı

Tyler The Creator: Müzik yayınlamaya yeniden Cuma günleri değil, Salı günleri olmalı

Tyler the Creator'la yapılan yeni bir röportaja göre sanatçıların müziklerini Cuma günleri yerine Salı günleri yayınlamaları gerekiyor .

Gazeteci Nardwuar'a, gerekçesini açıklamaya devam ederek, "Bence müziği Cuma günleri yerine Salı günleri tekrar çıkarmalıyız" diyor. "İnsanların hafta sonu nedeniyle müzik dinleyebileceklerini ve yayınların arttığını düşündüklerini biliyorum... Bence partilerde ya da insanlar spor salonuna gitmeye zaman bulduklarında çok fazla pasif dinleme oluyor, bu yüzden öyle değiller." gerçekten dinliyorum.”

Buna karşılık, gerçek adı Tyler Okonma olan rapçi, eğer sanatçılar hafta içinde müzik yayınlarsa insanların işe ya da okula giderken daha aktif bir şekilde dinleyeceklerini öne sürüyor, örneğin: "Gerçekten 'dalış' için o saat ya da otuz dakikanız var. İçeri girin ve gerçekten dinleyin çünkü bu iş bittiğinde işe koyulmanız gerektiğini bilirsiniz.

Ayrıca albümlerin gece yarısı yayınlanmamasının daha iyi olabileceğini de öne sürüyor. "Bir albüm üzerinde bu kadar uzun süre çalışmak ve ona bu kadar enerji harcamak, gece yarısı yayınlanması çok saygısız görünüyor" diyor, özellikle de bir kıyıdaki insanların uyurken diğer kıyıdaki insanların uyuduğu ABD'de. diğer kıyılar uyumaya hazırlanıyor.

Röportajın başka bir yerinde müziğe olan sevgisinden ve bunu tartışmaktan ne kadar keyif aldığından bahsediyor. Müziğin belki de diğer tartışma konularının gerisinde kaldığı sanatçılarla yapılan röportajları eleştiriyor ve müzisyenler ve onların müziklerini nasıl yaptıkları hakkında daha fazla içerik olması gerektiğini söylüyor.

“Bir müzisyenin müzik hakkında ayrıntılı olarak konuşabildiği bir noktadayız ve insanlar 'Neden bunu yapmaya devam ediyor?' diye düşünüyorlar” diyor. “Fakat burada dedikodu yapıyor olsaydım insanlar bundan beslenirdi. Müzik hakkında konuşmaya geri dönmemiz gerekiyor.

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.