0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmakerlar, BeatBeattle'a katılmak için önceden onaylı satışta beatiniz olmalıdır.
0

GİRİŞ

YAP
Haber 20.11.2023 21:57:40

Spotify'ın sanatçılara yönelik istatistiklerinde yapılan yeni değişiklikler

Spotify'ın sanatçılara yönelik istatistiklerinde yapılan yeni değişiklikler

Spotify, sanatçı istatistiklerinde bazı değişiklikler yaparak Akış Kaynağı sekmesini ve '2015'ten beri' filtresini kaldırıyor. Spotify, Sanatçılar için Spotify istatistiklerindeki Akış Kaynağı sekmesini "kullanımdan kaldırdıklarını" duyurdu . Bunun yerine sanatçılar, plak şirketleri ve yöneticiler, Kitleye genel bakış sekmesinde bir filtre olarak müziklerindeki akışların kaynağını keşfedebilecekler.

Spotify, Müzik genel bakış ve Sürüm genel bakış sayfalarının altında istatistikler için '2015'ten beri' filtrelerini de kaldıracak. Bunun yerini, Spotify'ın müziğinize ilişkin istatistikleri üzerinden akış verilerinizi baştan sona kontrol etmenize olanak sağlayacak bir 'Tüm Zamanlar' filtresi alacak.

Bu süreçte sizin için önemli olan hiçbir veriyi kaybetmediğinizden emin olmak amacıyla Spotify, geçmiş verilerinizin CSV'sini 31 Aralık'a kadar indirmenizi tavsiye ediyor:

Şarkılara genel bakış sekmesine gidin
İndirme düğmesine tıklayın
Her gün sahip olduğunuz Dinleyicileri, Akışları ve Takipçileri içeren, verilerin mümkün olduğu kadar geriye giden bir .CSV dosyası alacaksınız.

Değişikliklerin Spotify'ın istatistiklerinde tutabilecekleri ve paylaşabilecekleri veri saklama politikasının uygulanmasından kaynaklandığı görülüyor. Değişikliklerden önce verilerinizi hemen indirmek için Spotify for Artists'e gidin. Spotify ayrıca Spotify for Artists kontrol panelinizde tarihe yaklaştıkça bir banner ile size hatırlatacaktır.

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.