0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmakerlar, BeatBeattle'a katılmak için önceden onaylı satışta beatiniz olmalıdır.
0

GİRİŞ

YAP
Ekipman 20.11.2023 21:52:31

Polyend Play+ Groobox'ı tanıttı

Polyend Play+ Groobox'ı tanıttı

Polyend'in son sürümü, popüler 16 kanallı sample ve synth tabanlı oluk kutusunun güncellenmiş ve geliştirilmiş bir versiyonunu sunuyor. Play+ öncekiyle aynı harici tasarımı koruyor ancak stereo örnek oynatmayı, çok timbral polifonik sentezi ve daha fazlasını mümkün kılan yükseltilmiş bir işlemciye sahip.

Yeni Synth Motorları

Örnek ve MIDI oynatma olanağı sunmanın yanı sıra, Play+ artık dört adet yerleşik synthesizer motorunu da içeriyor. ACD ve FAT, eski analog synthesizer'ların ikonik seslerini yeniden yaratan bir çift seçenek sunar - ACD, özellikle tek osilatörlü mono synth'lere odaklanırken, VAP veya Virtual Analog Polysynth, çift osilatör mimarisi ve çok yönlü bir modülasyon matrisi ile donatılmış olarak gelir. Son olarak WTFM, dalga tablosu tabanlı osilatörler kullanan benzersiz iki operatörlü bir FM enstrümanıdır.

Polyend, lansman sırasında mevcut olan dört motorun yanı sıra, Play+'ın gelecekteki güncellemelerle ek modeller de kazanacağını söylüyor.

Sampling ve USB Ses

Enstrüman ayrıca stereo örnekleri çalma yeteneğini de kazanmıştır ve entegre USB ses işlevselliğinin yanı sıra mevcut fabrika kitaplığına eklenen tamamen yeni stereo örnek paketlerini içermektedir. Artık 14 adede kadar stereo parça USB yoluyla bir bilgisayara ve bilgisayardan yönlendirilebiliyor; bu da kullanıcıların ayrı ayrı parçaları bir DAW'ye göndermesine veya Play+'dan harici efektlerle ses işlemesine olanak tanıyor.

Cihaz yeni özellikler ve işlevlerle donatılsa da Polyend, gelişmiş sıralama olanakları ile sezgisel kontrol arasındaki dengeyi koruyarak orijinal cihazın ruhunu koruduğunu söylüyor. Parametreler adım bazında sıralanabilir ve MIDI parçalarına, örneklere ve yeni synth motorlarına aynı anda erişilebilir. Geniş efekt seçenekleri, çalma modları ve rastgeleleştirme seçenekleri devam ediyor ve melodi oluşturmanın basit bir yolunu sunmak için yeni bir piyano çalma işlevi tanıtıldı.

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.