0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmakerlar, BeatBeattle'a katılmak için önceden onaylı satışta beatiniz olmalıdır.
0

GİRİŞ

YAP
VST-PLUGIN 20.11.2023 22:04:30

Pinkertone'dan Infinity Cilt 1 Sample Kitaplığı

Pinkertone'dan Infinity Cilt 1 Sample Kitaplığı

Ödüllü besteci Benjamin Pinkerton, ilk örnek kütüphanesi Infinity Vol 1'in lansmanını duyurdu . Pinkertone adı altında yayınlanan Kontakt tabanlı kütüphane, bestecilere, ses tasarımcılarına ve ses meraklılarına yönelik hibrit sinematik seslerden oluşan bir koleksiyonla dolu olarak geliyor.

Infinity Vol 1, yaklaşık 6000 ayrı örnekten oluşturulan 600'den fazla çoklu örneklenmiş ses içerir ve çok çeşitli drone'lar, darbeler, ton etkileri, ritmik yataklar, yaratıcı efektler ve daha fazlasını sağlar. Kütüphanenin neler yapabileceğini gösteren 355 ön ayar vardır ve kullanıcılar, neredeyse sonsuz yaratıcı olanaklara olanak tanıyan katman başına ses düzeyi, kaydırma ve ayarlama parametreleriyle kendi benzersiz ses kombinasyonlarını oluşturmakta özgürdür.

Kütüphane, film, TV ve video oyunları için bilimkurgu ve drama gibi türlerde çalışanlara hitap eden çeşitli ses seçenekleriyle, realite şov kütüphane müziğine kadar kullanıcıların ilgi çekici ve ilham verici müzik yaratmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamayı vaat ediyor.

Infinity Vol 1, Windows 10 veya üzerini çalıştıran PC'lerde ve macOS 10.14 ve üzerini çalıştıran Mac'lerde desteklenen Native Instruments'ın Kontakt 6.7.1 veya üzeri sürümünde çalışır. Bağımsız bir uygulamanın yanı sıra VST, VST3, AU ve AAX eklenti versiyonları da mevcuttur.

Daha fazla bilgi: Pinkertone 

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.