0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmakerlar, BeatBeattle'a katılmak için önceden onaylı satışta beatiniz olmalıdır.
0

GİRİŞ

YAP
Haber 20.09.2023 12:53:08

HDQTRZ çevrimiçi Yapay Zeka Ses Mastering hizmetleri

HDQTRZ çevrimiçi Yapay Zeka Ses Mastering hizmetleri

HDQTRZ AI Audio Mastering, ödüllü mastering mühendisi ve Grammy jürisi Earle Holder tarafından başlatılan yeni bir çevrimiçi hizmettir. Rekabetçi bir ses arayan ancak geleneksel mastering için yeterli paraya sahip olmayanları hedefleyen hizmet, bir insan mühendisin işini taklit etmek ve indirmeye veya akışa uygun yüksek kaliteli bir dosya sunmak için AI tabanlı teknolojiyi kullanıyor.

Kullanılan algoritma, yapay zeka ve ses sıkıştırma teknolojilerindeki uzmanlığıyla tanınan bir yazılım şirketi olan SigmaSolve'deki bir ekip tarafından geliştirildi ve Dolby'nin beğenilen ses sıkıştırma teknolojilerinin yanı sıra makine öğrenimi ve yapay zekadaki en son gelişmeleri içeriyor. Sonuçlar, Earle tarafından HDQTRZ Mastering Studios'ta CEO ve Baş Mühendis olarak uzun yıllara dayanan deneyiminden yararlanılarak ince ayar yapıldı.

Nihai algoritmanın bir parçanın nüanslarını, bölümlerini ve müzikal geçişlerini tanıyabildiği ve gerekli EQ, seviye ve diğer ilgili parametre değişikliklerini bir insan mühendisle hemen hemen aynı şekilde uygulayabildiği söyleniyor. Süreç, kulağa daha az zorlayıcı ve kulağa daha hoş gelen, rafine, dinleyici dostu ustalar sunmayı vaat ediyor ve bir dizi popüler son formatın ses yüksekliği gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlanabiliyor.

Dosyalar doğrudan HDQTRZ web sitesine yüklenebiliyor; kullanıcılar, Mastering Profili açılır menüsünden bir müzik türü seçebiliyor ve istedikleri LUFS ses yüksekliği hedefini ayarlayabiliyor. Hizmet daha sonra dinleyicinin işlemi denetlemesi için bir önizleme dosyası oluşturacak ve ödeme bölümüne geçmeden önce sonuçlardan memnun olup olmadıklarını kontrol etmelerine olanak tanıyacak. Tüm mastering hizmetlerinde olduğu gibi, en iyi sonuçlar karma yolda makul miktarda boşluk bırakılarak elde edilecektir.

Fiyatlandırma

HDQTRZ AI Ses Mastering hizmetinin maliyeti, yüklenen sesin dosya boyutuna göre belirlenir ve oranlar aşağıdaki gibidir:

0 - 50 MB: 15 $
51 - 100 MB: 25 $
101 - 150 MB: 35 $
151 - 250 MB: 50 $

Daha fazla bilgi ve bazı öncesi ve sonrası sesli demoları web sitesinde bulabilirsiniz.

COPYRIGHT BEATPAZARI.COM ALL RIGHT RESERVED.