Purchase this item

It's great that you want to purchase this item, but first you need to sign in.

I need an BeatPazarı Account Sign up
I have an BeatPazarı Account Sign in

Eğitimler

Cubase ile Ses Kayıtlarını MIDI'ye Çevirerek Destekleyin

925

Elinizde problemli bir ses (audio) kaydı mı var? MIDI'ye çevirerek kurtarabilirsiniz! Bu videoda hem kötü çalınmış hem de kötü kaydedilmiş bir bas gitar kaydını MIDI'ye çevirip harikalar yaratıyoruz.

Hakan Topaloğlu ile Adobe Audition CS6 - Multitrack Paneli

1780

Bu bölümde Adobe Audition'un en temel unsurlarından biri olan multitrack panelini anlattım. İyi seyirler. Eğitmen: Hakan Topaloğlu

Hakan Topaloğlu ile Adobe Audition CS6 - Waveform Paneli

1661

Audition ses dalga paneli (waveform) ayrıntıları olarak bahsedilmiştir. Eğitmen: Hakan Topaloğlu

Hakan Topaloğlu ile Adobe Audition CS6 - Giriş

1944

Audition'un genel olarak tanımı, kayıt yapmaya hazır hala getirilmesi için gerekli ayarlar ve kısaca panellerin açıklamalarından bahsedilmiştir. Eğitmen: Hakan Topaloğlu

Doruk Somunkıran ile Cubase'te VariAudio ile Vokal Düzenleme Yöntemleri

1819

Bu videoda, VariAudio fonksiyonunu kullanarak detoneleri ve zamanlama hatalarını nasıl düzeltebileceğinizi, tek bir vokal kaydından nasıl kolayca geri vokal aranjesi yapabileceğinizi göreceksiniz.

Doruk Somunkıran ile Cubase'te Beat Yapımı - Bölüm 2

1598

Başlangıç seviyesindeki bu videomuzun ikinci bölümünde, daha önce Groove Agent One ve Beat Designer kullanarak hazırladığımız basit davul altyapısını efektlerle zenginleştirerek üzerine eşlik enstrümanları ekliyoruz.

Doruk Somunkıran ile Cubase'te Beat Yapımı - Bölüm 1

1705

Başlangıç seviyesindeki bu videoda, Cubase ile birlikte gelen Groove Agent One ve Beat Designer eklentilerini kullanarak basit bir altyapı ("beat") hazırlıyoruz.

Doruk Somunkıran ile Cubase'te Mükemmel Bass Partisyonları

1339

Düzenleme altyapısının başarılı olabilmesi için, davul ile bass arasında sağlam bir uyum olması şarttır. Bu videoda bunu sağlamanın kolay yollarından birini göreceğiz.